W związku z reformą Edukacji Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Topólce przekazuje informacje Kujawsko- Pomorskiego Kuratora Oświaty Pana Marka Gralika:

 

Reforma edukacji - pytania dotyczące zmian

 

Bydgoszcz, 10 listopada 2016 r.

 

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele,

Rodzice

 

W związku z przyjęciem przez Radę Ministrów projektów ustaw: prawo oświatowe i  przepisy wprowadzające ustawę, mogą Państwo drogą mailową składać pytania dotyczące projektowanych zmian do Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy.

Odpowiedzi udzielać będą: w Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy-wizytator Sławomir Koniczyński oraz wizytator Ewa Podgórska, w Delegaturze w Toruniu- starszy wizytator Czesław Stawikowski, w Degaturze we Włocławku- starszy wizytator Wojciech Pawłowski, pod następującymi adresami:

 

  1. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  3. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kujawsko-Pomorski

Kurator Oświaty

Marek Gralik

 

Szczegółowe informacje w serwisie: http://reformaedukacji.men.gov.pl/

List p. minister Anny Zalewskiej do rodziców